Přihláška

Register

Přihlášky je možné vyplňovat od 9.9.2017 až do 15.4.2018, ale učiňte tak prosím co nejdříve, protože množství soutěžících ( celkem 30 dohromady ) je omezené ( pro přehled navštivte prosím „Soutěžící“ ). Platné budou pouze přihlášky úplně vyplněné a následně potvrzené.

Prosím připravte svou fotografii a fotografie své práce. Tyto pak použijeme při Vaší propagaci na facebookových stránkách soutěže a při prezentaci modelu na soutěži samotné. Jakmile bude registrace potvrzena, vyžádáme si od Vás tyto soubory.

Registrační poplatek činí 500 CZK pro CZ soutěžící / 30 EUR pro zahraniční soutěžící a je splatný po potvrzení registrace dle podrobností uvedených v potvrzení registrace emailem ( bankovním převodem CZK, paypal EUR ). Poplatek zahrnuje možnost vjezdu a výjezdu jednoho vozidla ( v sobotu ), vstup po oba dva dny veletrhu pro soutěžícího, modelku / modela, asistenta a fotografa ( celkem tedy čtyři osoby ) a občerstvení v den konání soutěže pro soutěžícího a modelku / modela.

Pokud se registrujete pro soutěž v malování na tělo, neplatíte nic navíc pro páteční soutěž v malování na tělo. V případě účasti pouze v kategorii malování na obličej je registrační poplatek 200 CZK / 10 EUR.

Hudba anebo video pro prezentaci modelu na pódiu může mít maximální délku 2 minuty. Pokud budete mít delší anebo speciální show, napište to prosím do poznámky.

 

Souhlasím s pravidly soutěže Bodyart Czech 2017 a s tím, že mé dílo může být použito či publikováno.